Menu

Mayan Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mayan Riches

Výherní Automat Mayan Riches Zdarma OnlineVýherní automat Mayan Riches od IGT rozvášní živou a divokou kulturu Mayů v jejich exotickém a barbarském prostředí. Tento pětiválcový výherní automat se 40 výherními liniemi obsahuje celou řadu mayských symbolů. Je to například mayská dvojice s jejich tradičními korunovačními klenoty, pár mayských předmětů, které jsou většinou ze zlata a běžné pokerové hrací karty, které byly tvořivě upraveny v souladu s tématem této hry. Grafická stránka hry je sice staromódní, ale tak nějak to vytváří u hry autentický nádech.

Výherní Automat Mayan Riches Zdarma Online

Wild symbolem je symbol mayského chrámu, ale online video automat Mayan Riches obsahuje také stacked wild symboly. Abyste získali vyšší šance na vytvoření výherních kombinací, můžete se těšit až na 4 stacked wild symboly zobrazené na válcích souběžně. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusového symbolu.
Tento výherní automat má pouze jednu bonusovou hru, kterou jsou volná zatočení. Bonusovou hru můžete aktivovat, když na válcích získáte tři a více bonusových symbolů. Když se vám to podaří, získáte dvojnásobek vaší aktuální sázky a 5 volných zatočení. Nezdá se to příliš, ale buďte pozitivní. Bonusovou hru totiž můžete během ní znovu aktivovat, až do celkového počtu 255 volných zatočení. A aby toho nebylo málo, během volných zatočení můžete využít dodatečných stacked wild symbolů. Šance na výhru tak budete mít mnohem vyšší.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti