Menu

Master Panda

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Master Panda

Výherní Automat Master Panda Online ZdarmaVýherní automat Master Panda je automatovou hrou, která je plná nádherných překvapení. Na trhu s výherními automaty můžete narazit na tisíce automatových her, ale jen několik málo z nich dokáže hráče okouzlit tak, jako právě výherní automat Master Panda.

Výherní Automat Master Panda Online Zdarma

 

Hlavním symbolem tohoto výherního automatu zdarma je panda šéfkuchař a celý tento automat je v podstatě hlavně o jídle. Pozadí automatu zobrazuje hvězdnatou noční oblohu a vás přenese do Asie, kde budete mimo jiné moci obdivovat i nádherně rozkvetlé třešňové stromy.

Mezi další symboly tohoto automatu patří lišky, které servírují buďto hlavní jídlo nebo dortíky. Dalším symbolem je panda držící váleček nebo panda s příborem, miska s kuřetem, knedlíky nebo miska s polévkou. Všechny tyto symboly jsou kreslené a jsou vytvořeny k naprosté dokonalosti.

Funkce automatu

Na herní obrazovce se nachází místo, kde se hráčům zobrazuje jejich celková výhra, celková sázka a sázka na výherní linii. Také si můžete zobrazit tabulku výplat pomocí příslušného tlačítka nacházejícího se na spodní straně herní obrazovky. Na druhé straně budete mít například tlačítko ke spuštění automatické hry nebo ke spuštění hry s maximální sázkou. Vaše sázky si můžete nastavit pomocí tlačítek + a -.

Pozadí automatu je od něho jakoby oddělené, ale to hráčům určitě bude vyhovovat. Zaslechnout můžete asijsky laděnou hudbu, ale v některých momentech se do této lahodné melodie přimíchá techno, hlasité basové zvuky a bicí.

Wild symbolem tohoto automatu je panda s nápisem Wild a scatter symbolem je liška sedící na talíři.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti