Menu

Mad Scientist

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mad Scientist

Výherní Automat Mad Scientist Zdarma OnlineŠílené experimenty, tajná podzemní laboratoř a starý, podivně vypadající vědec, tak na to vše narazíte, když se dáte do hraní online výherního automatu Mad Scientist. Jedná se o pětiválcový 3D automat s 20 výherními liniemi od společnosti Betsoft Gaming, ve kterém na vás čekají wild symboly, speciální výběrové funkce a dodatečné bonusové hry naplněné skvělými výhrami.

Výherní Automat Mad Scientist Zdarma Online

 

Stejně jako spousta dalších starších BetSoft Slots3 výherních automatů má i Mad Scientist celou řadu speciálních funkcí, které vás udrží ve hře snad až do té doby, než vyhrajete jackpot. Tabule je wild symbolem a scatter symbol má podobu vypínače. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol a symboly z bonusových kombinací. Dalšími funkcemi tohoto automatu je click-me bonus a dodatečná bonusová hra. Tento hrací automat Mad Scientist nabízí hráčům jednoduché a uživatelsky přátelské herní prostředí. Ovládací tlačítka pro nastavení hodnoty mincí, počtu vsazených mincí a počtu výherních linií jsou jasně vyznačena na herní obrazovce, na které navíc naleznete informace o vašich výhrách, sázce a aktuálním zůstatku účtu. Tato HD hra rozhodně osloví všechny sci-fi nadšence, kteří mají rádi uvolněné online automaty s vysokými výplatami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti