Menu

Mad Pinatas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mad Pinatas

Výherní Automat Mad Pinatas Online ZdarmaMad Pinatas je úžasný výherní automat nabízející spoustu, spoustu zábavy. Pokud nevíte, co to jsou Pinatas, tak vám to vysvětlíme. Pinatas se používají jako zábavná hra na oslavách. Tyto Pinatas jsou vytvořeny z keramiky a uvnitř skrývají spoustu dárečků. Tyto dárečky můžete objevit pouze jejím rozbitím na malinkaté kousky. Tento skvělý výherní automat zdarma nechá hráče rozbít Pinatas různými předměty, jako je třeba basebalová pálka, nebo motorová pila.

Výherní Automat Mad Pinatas Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců s 25 výherními liniemi, jejichž počet si můžete nastavit velmi jednoduše pomocí tlačítek nahoru a dolů. Pokud upřednostňujete rychlou hru, je zde pro vás režim automatické hry. Také se jedná o jeden z nejbarevnějších automatů zdarma, což je u tohoto výherního automatu klíčové. Musí totiž navnadit tu správnou párty atmosféru, aby mohlo k rozbití Pinatas dojít. Čekají na vás také bonusové funkce a jedna z nich vás například nechá rozdrtit spoustu Pinatas a odhalit nějaké opravdu skvělé ceny. Další skvělou funkcí jsou spiny zdarma. Když se vám podaří získat alespoň jednu z těchto funkcí, můžete se rovnou považovat za šťastlivce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti