Menu

Lion Dance

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lion Dance

Výherní Automat Lion Dance Online ZdarmaVýherní automat Lion Dance je hrou, která vás přenese do srdce zapomenutého města. Během hraní se můžete připravit na spoustu překvapení. Při získání bonusových funkci dosáhnete na vysoké výhry, které jsou určeny speciálně pro všechny šťastné hráče. To vše se navíc odehrává v  naprosto nádherném prostředí.

Výherní Automat Lion Dance Online Zdarma

Prostředí tohoto výherního automatu nabízí úchvatné herní zážitky. Pozadí je majestátné a poskytne vám pohled na nádherný císařský palác. Jeho střechy jsou pokryty červenými taškami a uvnitř paláce se nachází elegantní dvůr. V dáli za palácem potom zahlédnete vysoké hory, jejichž vrcholky jsou pokryty sněhem. Již na první pohled je jasné, že vám tento herní automat online nabídne tu nejlepší a nejkvalitnější grafiku, kterou si budete moci užít v každém detailu hry.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Pokud chcete získat výhry, tak na válcích musíte tvořit výherní kombinace tak, aby se nacházeli na aktivních výherních liniích. Pomocí ovládacího panelu nastavíte hodnotu svých sázek i počet výherních linií, které chcete aktivovat. Poté už jen stačí roztočit válce a začít hrát. Výhry, které získáte, budou záviset na konkrétních symbolech a na hodnotě vaší sázky. Platí, že čím více vsadíte, tím více můžete i vyhrát. Pokud chcete, tak můžete využít i funkci automatické hry a celou hru tak urychlit.

No comments

Napsat komentář