Menu

Lady Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lady Luck

Výherní Automat Lady Luck Online Zdarma Lady Luck je nádherná věštkyně, která je zde, aby váš život obohatila o spoustu štěstí přinášejících talismanů. Tak dál neplýtvejte svým drahocenným časem. Vyzkoušejte své štěstí s tímto nejnovějším výherním automatem zdarma od vývojářské společnosti GameArt. Výherní automat Lady Luck je naprosto úchvatný. Jeho design je excelentní a dokáže přitáhnout spoustu hráčů už díky svému atraktivnímu vzhledu. Již od samotného vydání tohoto výherního automatu zdarma chce své štěstí a své talismany najít spousta nadšenců do výherních automatů. Je jen potěšením říci, že spousta z nich toho mohla dosáhnout, zvláště díky vysoké úrovni výplat tohoto skvělého výherního automatu zdarma. Mimo to se jedná o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů zdarma na trhu.

Výherní Automat Lady Luck Online Zdarma

 

Samotný průběh hry je velmi jednoduchý, a to opravdu po všech stránkách. Dokonce i úplní nováčci tento výherní automat pochopí během několika málo minut. Jedná se o pětiválcový výherní automat zdarma s 20 výherními liniemi. Počet výherních linií je fixní, takže jejich počet na každé zatočení nemůžete změnit a vždy tak budete mít aktivovaných 20 výherních linií. Změnit ale můžete hodnotu vsazených mincí, a to velmi jednoduše, pomocí několika ovládacích tlačítek. Tou nejnižší sázkou na výherní linii je 0,01 mince a tou nejvyšší sázkou na výherní linii je 0,5 mince. Nicméně hodnota vašich výher závisí na výši vašich sázek. Přejete-li si tedy vyhrát vysoké výhry, musíte také vsadit vysoké sázky. Tím nejvyšším jackpotem tohoto automatu je 4500 mincí a můžete je vyhrát při každém zatočení. Jackpot vám přinese právě symbol paní štěstěny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti