Menu

Kings of Highway GI

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kings of Highway GI

Výherní Automat Kings of Highway GI Online ZdarmaVýherní automat Kings of Highway vám umožní vyzkoušet si práci pravého řidiče kamionů, který se prohání po dálnicích USA. Díky tomu v tomto výherním automatu online poznáte ty nejznámější cesty po této zemi, které jsou zde prezentovány přímo dech beroucí grafickou stránkou. Připravena je tak pro vás naprosto úžasná herní zkušenost s neuvěřitelnými odměnami.

Výherní Automat Kings of Highway GI Online Zdarma

 

Tento výherní automat vás vtáhne do hry od samého začátku svoji veselou a vysoce kvalitní grafickou stránkou. Výherní automat Kings of Highway má velmi přímá herní pravidla, která jsou opravdu jednoduchá. Ovládací tlačítka jsou intuitivní, což je do začátku velkou výhodou. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 9 výherních linií. Pokud chcete vyhrát, musíte na jednotlivých výherních liniích tvořit kombinace z identických symbolů. Výhry můžete získat i na více výherních liniích najednou. Vaši sázku je možné upravit před každým kolem pomocí tlačítka bet.

Výplaty tohoto výherního automatu budou záviset na typu konkrétní výherní kombinace, kterou na válcích vytvoříte a na hodnotě vašich sázek. Znamená to, že čím vyšší sázky do automatu vsadíte, tím vyšší výhry můžete získat.

Herní symboly

Běžnými herními symboly tohoto výherního automatu jsou kanystr s palivem a čepice. Dalšími symboly jsou krabice s nářadím, volant a pneumatika. Za tyto symboly můžete vyhrát až 300 mincí, ale i za spojení pouhých dvou symbolů získáte alespoň 2 mince. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou tři rozdílné kamiony se svými řidiči.

No comments

Napsat komentář