Menu

Karaoke Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Karaoke Star

Výherní Automat Karaoke Star Online Zdarma Tato hra je jednoduchým výherním automatem zdarma nabízejícím spoustu skvělé zábavy. Karaoke už samo o sobě zábavné je, takže výherní automat s tématem karaoke je přímo zárukou pro pobavení. Díky šikovnému týmu vývojářů společnosti Games OS je kombinace těchto dvou skvělých prvků opravdovým úspěchem. Výsledkem pak je jeden z těch nejzábavnějších a nejveselejších výherních automatů vůbec. Designový styl automatu je spíše kreslený, ale jeho celkovou kvalitu to nijak neovlivňuje. Průběh hry je velmi jednoduchý, a když se nad tím zamyslíte, tak v tomto automatu naleznete spoustu prvků z klasických výherních automatů zdarma.

Výherní Automat Karaoke Star Online Zdarma

 

Mimo pouze několika ovládacích tlačítek to je například i přítomnost několika klasických herních symbolů. Těmi jsou právě čísla a písmena, která vám přinesou nižší výhry. Vysoké výhry jsou spojeny s tematickými symboly. Mimo běžných hracích symbolů vám tento výherní automat zdarma ale nabídne i několik speciální funkcí. Mezi ně patří například wild symboly, scatter symboly a bonusové symboly. Wild symbol má možnost nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Scatter symbol je na druhou stranu aktivátorem bonusových spinů zdarma. Bonusový symbol je pak klíčem k úžasné bonusové hře zvané Karaoke Bonus. Celá tato herní akce se při tom odehrává na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Vsadit si pak můžete nejvíce 40 mincí na jednu hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti