Menu

Jewel Of The Arts

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jewel Of The Arts

Výherní Automat Jewel Of The Arts Zdarma OnlineRok 2014 byl pro společnost IGT velmi dobrým rokem. Vydala totiž některé opravdu skvělé výherní automaty jako třeba zlověstný výherní automat Black Widow, westernový Western Belles a nemůžeme zapomenout ani na asijsky laděný výherní automat Jewel of the Arts. Všechny z těchto automatů jsou navíc plně kompatibilní s operačním systémem Linux.

Výherní Automat Jewel Of The Arts Zdarma Online

Výherní automat Jewel of the Arts má 5 válců a 20 výherních linií a k tomu navíc velmi rozumný rozsah možných vsazených mincí na jednu výherní linii, od 1 až do 100 mincí. Je tak vhodný jak pro hráče s nízkým, tak s vysokým herním rozpočtem. Nejvyšší výplatou v tomto výherním automatu je 100 000 mincí, které můžete získat za 5 symbolů Jewel of the Arts v případě hry s nejvyšší možnou hodnotou mincí.
Pokud jste fanoušky výherních automatů s asijskou tématikou, pak si jistě zamilujete i tento titul. Zvláště díky jeho asijsky laděným symbolům gejš, modelů origami, samurajů a stejně jako obvykle i hracích karet. Ty byly tvořivě doplněny japonským uměním kaligrafie, které se k tématu náramně hodí. Gejša zde zastupuje wild symbol a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol představující vějířový tanec.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti