Menu

Jeopardy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jeopardy

Výherní Automat Jeopardy Zdarma OnlineIGT vydali znovu výherní automat na téma populární televizní hry. Tento vývojář tentokrát vytvořil video automat s názvem Jeopardy!, který kopíruje téma populární televizní hry se stejným názvem. Zvukové efekty a vizuální stránka tohoto výherního automatu jsou naprosto stejné jako v této původní hře, což výhernímu automatu dodává na autentičnosti.
Tato hra je v současné době dostupná pro hraní za reálné peníze v kasinech po celém USA. Můžete ji najít dokonce v kasinech Hard Rock Hotel, Sunset Station, Stardust Casino and Resort a v Harrah’s Resort v Las Vegas. Tento úžasný výherní automat můžete najít dokonce i v Showboat v Atlantic City. Hra je také dostupná ke hraní online, a to ve vybraných online kasinech, které obsahují hry od tohoto tvůrce.

Výherní Automat Jeopardy Zdarma Online

Jeopardy! je pětiválcový video automat s 9 výherními liniemi a několika bonusovými funkcemi. Hra vyniká skvělou grafikou, dabingem uvaděčů televizní hry Jeopardy! a vylepšenými digitálními zvukovými efekty, díky kterým je hra mnohem zábavnější než jiné výherní automaty. Herními symboly zde jsou loga hry Jeopardy! a také mnoha kategorií ze této televizní hry, jako je třeba věda, hudba, sport, zvířata atd. Další symboly ve hře představují číslo 7 a dvojité a trojité symboly Jeopardy!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti