Menu

Irish Charms Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Irish Charms Spin

Výherní Automat Irish Charms Spin Online ZdarmaVýherní automat Irish Charms je automatovou hrou, která přináší na válce trošku irské kultury, která se ale ne vždy točí kolem zelených trpaslíků. Ti vás nicméně i v tomto automatu mohou přivést k obrovskému bohatství, stačí si ho zahrát.

Výherní Automat Irish Charms Spin Online Zdarma

 

Tento výherní automat dodržuje zvolené téma ve všech prvcích a jeho převládajícími barvami je zlatá a zelená. Na pozadí se můžete navíc těšit z překrásné duhy. Automat byl vytvořen v HTML5 rozhraní, což znamená, že je velmi jednoduché ho spustit a rychle se načítá.

Výherní automat Irish Charms má celkem 5 válců a 25 výherních linií. Jednotlivé válce jsou plné symbolů, nápadů a irských barev a počet výherních linií je nastaven fixně. Automat je velmi jednoduchý na hraní zvláště pro hráče, kteří nemají ještě tolik zkušeností.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují například duhu, která začíná na jedné straně horizontu a končí na druhé. Tento symbol je scatter symbolem. Nejběžnější symboly jsou celkem 4, což je skvělé, protože s nimi můžete jednoduše tvořit spoustu výherních kombinací.

Wild symbolem tohoto automatu je trpaslík, kterého najdete velmi snadno. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a zároveň hráči poskytne násobitele 5x. Scatter symbolem automatu je již zmíněná duha a za tři nebo více těchto symbolů aktivujete spiny zdarma. Všechny vaše výhry v rámci spinů zdarma budou zdvojnásobeny. Nakonec za tři bonusové symboly aktivujete další bonusovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti