Menu

Hunter

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hunter

Výherní Automat Hunter Online ZdarmaHunting je jedna z těch nejstarších, nejnebezpečnějších a nejvíce vzrušujících her na světě. V současné době možná není tato automatová hra již tak populární, jako dříve, ale i tak spousta hráčů stále sní o tom, vyzkoušet si své lovecké schopnosti. A právě díky výherním automatům, jako je právě tento, si můžeme své sny splnit, aniž bychom při tom zabili jediné zvíře. Pocit z opravdového lovu je naprosto stejný, ale v tomto výherním automatu nemusíte čelit žádnému opravdovému nebezpečí. Navíc ale máte možnost dosáhnout na neuvěřitelné ceny.

Výherní Automat Hunter Online Zdarma

 

Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je dobře známá vývojářská společnost SGS Universal. Design automatu je jednoduše okouzlující a zaručeně vás zahřeje u srdce. Ve struktuře tohoto výherního automatu zdarma narazíte na nové prvky. Například jeho grafická stránka je super roztomilá a obsahuje i animace. Každé zobrazené zvíře se vyznačuje opravdu směšným pohledem a jediným vaším problémem bude, že jsou tato zvířata až příliš roztomilá na to, abyste je lovili.

Mimo zvířecích symbolů zde ale narazíte i na další symboly, jako je například lovec a terč. Symbol lovce je scatter symbolem, který je vaším klíčem k bonusové hře. Aktivované bonusové spiny zdarma jsou při tom mnohem štědřejší než hlavní hra. Všechny vaše výhry zde budou vynásobeny 3x. Tento výherní automat zdarma má pouze 5 válců, 3 řádky a 9 výherních liniích. Počet výherních linií je nastavitelný a minimálně tak můžete hrát i s jednou jedinou výherní linií. Druhým velmi důležitým symbolem je symbol terče, který je wild symbolem tohoto automatu. Wild symbol zde může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti