Menu

Hexbreaker 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hexbreaker 2

Výherní Automat Hexbreaker 2 Zdarma OnlineAť už se vám to líbí nebo ne, pravděpodobně existují některé věci, které považujete za štěstí nebo neštěstí. Pokud je to pravda, tak je ten pravý čas na to, zahrát si Hexbreaker 2. Jedná se o online výherní automat od IGT, ve kterém se můžete vypořádat se všemi těmi nešťastnými symboly vašeho života a nahradit je těmi šťastnými. Může to být třeba rozbité zrcadlo, havrani, černé kočky a číslo 13, které lze nahradit roztomilými bílými koťaty, šťastnou sedmičkou, beruškami a čtyřlístkem. Navíc můžete vyhrát ceny za každý vymazaný nešťastný symbol a každý nově nalezený šťastný symbol. Ve hře je také spousta bonusových her včetně hry Jinx a hry Karma.

Výherní Automat Hexbreaker 2 Zdarma Online

Vaše neštěstí můžete změnit na štěstí opravdu rychle, díky 720 možnostem výhry při každém zatočení. Navíc si tuto zábavu můžete užít i na iPadu nebo iPhonu. Hexbreaker byl po dlouhá léta jedním z nejoblíbenějších výherních automatů v Las Vegas a tímto jeho novým vydáním je k tomu odsouzen ještě na dlouhou dobu dopředu.
Je možné, že jakýkoli symbol přinášející smůlu ve vašem životě byl očarován nějakou čarodějnicí (raději byste se měli lépe podívat na některé lidi, ke kterým jste nebyli příliš milí). Toto hrací pole o velikosti 3-4-5-4-3 je obklopeno čarodějnou červenou a fialovou září. Všechny pověry, které na vás byly uvaleny, můžete nicméně zrušit velmi jednoduše. Stačí si zahrát s Multiway sázkou, která má pokryté všechny dostupné výherní linie, a to jak zleva doprava, tak i zprava doleva.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti