Menu

Hawaii Vacation

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hawaii Vacation

Výherní Automat Hawaii Vacation Online ZdarmaVýherní automat Hawaii Vacation je automatovou hrou naplněnou skvělou zábavou a opravdu pohodovou atmosférou. Mezi symboly automatu patří i sličná Havajanka, která vás při vaší návštěvě těchto nádherných tropických ostrovů bude doprovázet.

Výherní Automat Hawaii Vacation Online Zdarma

 

Tento herní automat online má spoustu světlých a pestrých barev a doprovázet vás bude také veselý soundtrack. Jedná se o skvělé spojení, které ve vás vyvolá pocit, jako byste se na Havaji opravdu nacházeli. Automat vám nabídce celkem 5 válců a 9 fixních výherních linií. K získání výher a podívání se na Havaj osobně ale budete potřebovat trošku štěstí.

Jednotlivé herní symboly zobrazují bohatý život tamní fauny i flóry, havajské hudební nástroje a havajské nápoje. Tím nejlepším symbolem tohoto výherního automatu je loď a polynéská mušle. Za tyto symboly získáte při vytvoření úplné výherní kombinace z pěti symbolů postupně 200 a 250 mincí.

Funkce automatu

Wild symbol tohoto výherního automatu je velmi důležitý, protože jeho funkcí je nahrazovat všechny ostatní běžné herní symboly. Tento symbol má podobu kokosového ořechu, ve kterém je podávaný nějaký koktejl a navíc nese nápis WILD. Scatter symbolem je okouzlující havajská dívka, která vám za tři až pět těchto symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivuje 10 spinů zdarma. Zároveň bude při spinech zdarma aktivní násobitel výher od 3x až do 5x.

Na rozdíl od ostatních výherních automatů je automat Hawaii Vacation svěží, zábavnou a velmi jednoduchou hrou. I když tento výherní automat neobsahuje hazardní funkci ani bonusovou hru, o výhry v něm nebudete mít rozhodně nouzi.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti