Menu

Grand Monarch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Grand Monarch

Výherní Automat Grand Monarch Online ZdarmaGrand Monarch je pětiválcový online video automat s 50 výherními liniemi, který vám přináší renomovaný tvůrce výherních automatů IGT. Podle názvu budete očekávat, že tento výherní automat bude spojen s královskou rodinou, ale místo toho je tématem motýl Monarcha stěhovavý.
V této hře naleznete květiny, housenky, motýli a všeobecně přírodu. To vše doplňují wild symboly, scatter symboly a volná zatočení. Výherní automat je dostupný pro všechny druhy počítačových operačních systémů k okamžitému hraní. Bohužel tato hra ještě není dostupná pro hraní přes mobilní telefony, jako ostatně většina her tohoto výrobce.

Výherní Automat Grand Monarch Online Zdarma

Výherní automat Grand Monarch pojednává o životním cyklu tohoto motýla. Na stejné téma vzniklo několik úspěšných kopií. Na mysl mi například přichází hra Butteflies od Amaya Gaming.
Na pozadí válců můžete spatřit nádherně kvetoucí květiny, stromy a motýli. Na válcích zase naleznete Monarchu stěhovavého, housenku, květy cínie, slunečnice, mečíku a lotusu. Pak jsou zde i standardní symboly hracích karet od esa až po devítku. Motýl Monarcha stěhovavý je wild symbolem a zastupuje všechny ostatní symboly mimo housenky, která je v této hře scatter symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti