Menu

Golden India

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Golden India

Výherní Automat Golden India Online ZdarmaI když je indická kultura jednou z těch nejstarších na světě, nejedná se o příliš častou předlohu pro téma výherních automatů zdarma. Přenesení indické kultury a jejího bohatství na válce výherního automatu je nicméně skvělým nápadem a vývojářské společnosti Games OS tak patří velké uznání za její odvážné rozhodnutí. Tento výherní automat patří definitivně mezi jeden z těch nejzábavnějších a nejštědřejších automatů, které jsem kdy hrál. Je při tom vhodný spíše pro střední hráče a začátečníky. Maximální sázky zde dosahují 50 mincí, ale můžete začít hrát již s 0,2 mince. Design automatu je pak naprosto úžasný. Na pozadí válců není žádný konkrétní obrázek, ale jednotlivé symboly jsou nádherně propojeny s indickou civilizací. Podle tabulky výplat jednoduše zjistíte, jaké symboly na vás čekají.

Výherní Automat Golden India Online Zdarma

 

Je to tygr, páv, socha posvátného dobytka, bohyně hojnosti, květ lotusu a Taj Mahal. Symbol květu lotusu má v tomto výherním automatu zdarma roli wild symbolu. To je skvělá bonusová funkce, která může vaše nevýherní kombinace změnit na výherní. Scatter symbolem je Taj Mahal a i tento symbol je velmi důležitý. Jedná se totiž o klíčový symbol k bonusovým spinům zdarma. Spiny zdarma jsou při tom mnohem štědřejší než hlavní hra. Mimo těchto dvou symbolů je ve hře ještě jeden bonusový symbol, kterým je bohyně hojnosti. Za tři a více těchto symbolů aktivujete úžasnou bonusovou hru s názvem Zlatá princezna.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti