Menu

Ghost Busters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ghost Busters

Výherní Automat Ghost Busters Zdarma OnlineGhostbusters patří mezi ty nejnovější výherní automaty, které společnost IGT zveřejnila. Tato hra je na téma slavné filmové řady a objevují se v ní i oblíbené postavy jako Slimer, tým Ghostbusters a Marshmallow Man. Hra nabízí prvotřídní herní zážitek a přenese hráče zpět do fantastického světa tohoto filmu. Nová LCD obrazovka o velikosti 55 palců hráčům zajistí, že si tento výherní automat opravdu užijí na maximum. Ve hře je 30 výherních linií a každé zatočení vás přijde na 50 kreditů. Výherní linie můžete také desaktivovat a snížit tak sázku až na 20 kreditů. Výherní automat Ghostbusters má tři bonusové funkce a 5 progresivních jackpotů.

Výherní Automat Ghost Busters Zdarma Online

Hlavní postavou této hry je Slimer, který je zároveň vaším průvodcem a provede vás všemi speciálními funkcemi této hry. Slimer při výhře kreditů nebo násobitelů občas hráče zesměšňuje a škádlí. Marshmallow Man se během hry objevuje velmi často a zanechává za sebou násobitele a wild symboly v podobě marshmallow bonbónů. Kvalitní grafika, zvukové efekty a hudba na pozadí oživuje tento film a připravuje tak hráčům opravdu vzácný zážitek. Při výhře se také občas můžete těšit z ukázek z tohoto filmu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti