Menu

Gangster Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gangster Slots

Výherní Automat Gangster Slots Online ZdarmaVýherní automat Gangster’s je automatovou hrou, která zpracovává téma mafie a jejich podsvětí. Přesně toto téma bylo vždy inspirací pro romanticky vyobrazený strach populární kultury. Tento hrací automat je ale něčím více, než jen obrázkem pokroucených morálních hodnot a gangsterů, kteří se neřídí naprosto žádnými pravidly. Samotný výherní automat je plný vzrušujících funkcí, jako jsou rychlé sázky, dva způsoby získání výher a zábavné bonusy.

Výherní Automat Gangster Slots Online Zdarma

 

Tento výherní automat byl vytvořen ve formátu 2D a přehraje vám dojemný mafiánský příběh. Být totiž mafiánem neznamená mít na růžích ustláno. Jedná se o život, který je charakteristický konstantním strachem a bezohledností. To vše je zde koncentrováno do 5 válců a 9 výherních linií.

Herní symboly

Symboly tohoto automatu zobrazují převážně život mafiánů. Mafiánský životní styl tak můžete pochytit například z partičky kostek, která je doprovázena bouřlivými emocemi. Těmi neméně hodnotnými symboly tohoto automatu jsou symboly obrněných aut, která jsou neprůstřelná a také symboly pravých kubánských doutníků. Dalšími symboly jsou symboly hracích karet, které mají v tomto automatu za plnou výherní kombinaci hodnotu 75 mincí. Zlaté prsteny vám za stejnou výherní kombinaci vyplatí 100 mincí. Mafiánský sluha a zabiják vám zase přinesou až 150 mincí.

Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou ostrostřelec a kmotr. Za tyto symboly získáte postupně 200 a 250 mincí. Wild symbolem je nádherná blondýnka, která je určitě ženou jednoho z těchto mafiánů. Ta může nahradit všechny ostatní herní symboly. Scatter symbolem je šofér, který se navíc na válcích bude zobrazovat jako stacked symbol a aktivuje vám spiny zdarma. Za každý nevýherní spin zdarma se zvýší hodnota vašeho násobitele.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti