Menu

Freaky Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Freaky Fruits

Výherní Automat Freaky Fruits Online ZdarmaFreaky Fruits je velmi zábavným výherním automatem zdarma se skvěle provedenými symboly. Tyto symboly vás nejen skvěle pobaví, ale také vás udělají opravdovým boháčem. Potřebujete sice trošku štěstí a úvodní investici, ale rozhodně to stojí za to. Jedná se o další skvělý výherní automat ze série podivných výherních automatů společnosti Games OS. Když se nad tím zamyslíte, tak tento výherní automat zdarma dokázal klasický ovocný výherní automat dostat na naprosto jinou úroveň. Po vizuální stránce jde o jeden z těch nejúžasnějších výherních automatů zdarma, který je na trhu dostupný. A nejde jen o grafickou stránku. Také animace jsou v tomto automatu prvotřídní.

Výherní Automat Freaky Fruits Online Zdarma

 

Průběh hry je pak stejný, jako u všech ostatních hracích automatů z dílny společnosti Games OS. Ovládací panel naleznete na spodní straně herní obrazovky. Zde jsou umístěny všechny tlačítka pro zajištění plynulého průběhu hry. Těmi nedůležitějšími tlačítky jsou tlačítka pro nastavení hodnoty vsazených mincí a tlačítka pro nastavení počtu aktivních výherních linií. Obě tyto volby vám v tomto výherním automatu zdarma pomohou nastavit hodnotu vaší sázky. K dispozici budete mít celkem 5 válců se 30 výherními liniemi. Maximální možnou sázkou je 15 mincí na jedno zatočení, a pokud hrajete se všemi 30 výherními liniemi tak bude vaše nejvyšší sázka činit 300 mincí. Jedná se o velmi vysokou částku, ale ničeho se nemusíte bát. Vsadit si můžete i mnohem méně. Sázky začínají už od 0,5 mince na jedno zatočení. A aby vaše výhry stáli za to, tak vám tento výherní automat zdarma nabídne bonusové a wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti