Menu

Freaky Bandits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Freaky Bandits

Výherní Automat Freaky Bandits Online ZdarmaUž podle samotného názvu poznáte, že se jedná o další díl série podivných výherních automatů od společnosti Games OS. Na trhu s výherními automaty je tato série považována za jednu z těch nejúspěšnějších. Konkrétně tento výherní automat zdarma je velmi dobrodružný a plný zábavy- Dokáže tak jednoduše oslovit všechny úrovně hráčů výherních automatů zdarma. Jak všichni víme, první dojem je velmi důležitý u všech výherních automatů zdarma. Proto vývojáři automatů používají tu nejkvalitnější grafiku a plynulé animace s vhodnou doprovodnou hudbou. I tento výherní automat používá přesně tyto prvky k tomu, aby hráče okouzlil.

Výherní Automat Freaky Bandits Online Zdarma

 

V podstatě se jedná o hrací automat zdarma s 5 válci a 30 výherními liniemi. Počet aktivovaných výherních linií může být nastaven od 1 do 30. Mimo výherních linií je ale možné také nastavit hodnotu vsazených mincí od 1 do 2. Změnou těchto parametrů změníte hodnotu celkové sázky. Podle ovládacího panelu se může hodnota celkové sázky pohybovat od 0,2 do 60 mincí. Použití těch nejvyšších sázek je nicméně tou nejlepší cestou k těm nejvyšším výhrám. Podle tabulky výplat můžete vyhrát ceny až v hodnotě 5000 mincí, což je naprosto skvělé. Na tuto výhru ale dosáhnete pouze při hře s maximální sázkou. Vyhrát ale můžete také 1000 mincí a vaše výhry ještě vylepší bonusové hry, spiny zdarma a násobitelé.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti