Menu

Fortune Keepers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune Keepers

Výherní Automat Fortune Keepers Online ZdarmaVýherní automat Fortune Keeper je automatem, který vám představí umění Kung-fu. V tomto souboji se musíte přidat na jednu stranu, za kterou budete bojovat. Můžete tak otestovat vaše schopnosti a třeba u toho vyhrát i jackpot. Celý tento výherní automat obsahuje spoustu překvapení, která na vás čekají při každém roztočení válců. Panda a opice se postaví do souboje jen pro vás. Veškeré hodnoty si navíc můžete nastavit libovolně podle sebe.

Výherní Automat Fortune Keepers Online Zdarma

 

Na obrazovce tohoto výherního automatu se naráz odehrává spousta věcí. Narazíte na řadu nádherných detailů, které jsou jak na válcích, tak kolem nich. Ovládání vám usnadní několik ovládacích tlačítek. Pozadím automatu je nádherná čínská zahrada s dřevěnými altánky. Válce jsou průhledné, proto budete mít na toto překrásné pozadí výhled po celou dobu hry. Válce jsou nicméně alespoň orámovány zlatými mincemi.

Funkce automatu

Na spodní straně obrazovky je umístěn ovládací panel, který vám hned při prvním pohledu naznačí, že výherní automat Fortune Keeper je naprosto originální hrou. Tento výherní automat totiž spojuje pravidla klasických výherních automatů a přidává do nich nové prvky. Počet výherních linií tohoto automatu je 50 a jsou fixní. Počet válců je 5. Při každém vytvoření výherní kombinace získá hráč peněžní odměnu. Hodnotu mincí je možné nastavit pomocí jednotlivých šipek a je tak možné určit, s jak vysokou sázkou hrát. Hráči si nadále mohou vybrat mezi režimem pandy a opice. V režimu opice vám budou výhry vyplaceny směrem zleva doprava a v režimu pandy vám budou výhry vyplaceny ve směru zprava doleva.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti