Menu

Firehouse Hounds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Firehouse Hounds

Výherní Automat Firehouse Hounds Zdarma OnlineUž jste někdy přemýšleli nad tím, jak zábavné může být stát se hasičem? Tak je pravý čas zapojit se k hasičskému útvaru v tomto zábavném online výherním automatu od International Game Technology (IGT). Získáte nejen šanci na pomoc hasičům v jejich každodenním dobrodružství, budete mít také šanci na získání řady výher a na hraní některých opravdu žhavých bonusových her, jako je třeba wild bonus, bonus požárního alarmu, wild fire funkce a wild fire bonusové volné hry.

Výherní Automat Firehouse Hounds Zdarma Online

Tato hra se zaměřuje na hráče s chutí získat velké výhry. Všechny výhry se totiž násobí hodnotou vsazených mincí a hraje se na 30 výherních liniích s dodatečnými funkcemi při každém zatočení.
Herní pole o velikosti 5×3 má na pozadí požární zbrojnici. Také se tu setkáte se dvěma členy hasičské posádky, kteří stojí venku a drží připravené hadice s vodou. Když se objeví kouřící a žhnoucí wild symbol na prvním až pátém válci, začnou ho hasiči hasit, aby nadále expandoval.
Díky zábavnému tématu, pár wild symbolům, hasícím hasičům, množství běžných výher a pár skvělým bonusům jen doufejme, že tento požár bude hořet opravdu dlouho!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti