Menu

Fire Opals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fire Opals

Výherní Automat Fire Opals Online ZdarmaFire Opals patří mezi nejvýkonnější výherní automaty v kamenných kasinech, takže online kasinoví hráči se již určitě těší na jeho online verzi. Online verze obsahuje funkci zvanou MultiWay Xtra, která napříč pěti válci s šestiúhelníkovým rozvržením nabízí 720 možností výhry. Funkce MultiWay Xtra umožňuje, že jsou výherní kombinace vypláceny v obou směrech (zleva doprava a zprava do leva). Užít si také můžete stacked wild symboly, volná zatočení, jackpot ve výši 100 000 mincí a dobrý rozsah sázek pro hráče s vysokým rozpočtem.

Výherní Automat Fire Opals Online Zdarma

Symboly zobrazené na válcích ladí s tématem hry a zahrnují červené drahokamy, modré drahokamy, scatter drahokamy, logo hry Fire Opals, ženu, květinu Bird of paradise, orchideji a sopku. Patří sem i symboly hracích karet krále, královny a kluka, které vypadají přesně jako hrací karty používané pro řadu stolních her. Ve výherním automatu Fire Opals převládají stacked wild symboly, které se mohou objevit na válcích 2, 3 a 4. Tyto wild symboly zastupují na válcích všechny ostatní symboly mimo scatter symbol a snadněji tak vytváří výherní kombinace.
Scatter symbol je označený slovem scatter a může vám přinést opravdu skvělé výhody, jako třeba trojnásobek vaší celkové sázky, který získáte za tři scatter symboly. Za 4 scatter symboly získáte dvacetinásobek a za 5 scatter symbolů dokonce stonásobek vaší celkové sázky.
Za logo hry Fire Opals můžete vyhrát 2000násobek vaší sázky na jednu linii. Pokud hrajete s optimální sázkou 50 mincí, činí tato výhra úžasných 100 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti