Menu

Explosive Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Explosive Reels

Výherní Automat Explosive Reels Online ZdarmaExplosive Reels je definitivně jedním z těch nejvýbušnějších a nejakčnějších výherních automatů zdarma, které jsem kdy vyzkoušel. Na rozdíl od všech podobných automatů na trhu nabízí tento výherní automat spoustu úžasných cen. Jedná se o výherní automat zdarma vytvořený společností GameArt. Jeho téma pojednává o dolování zlata a výbušninách a mimo to, že se jedná o jeden z těch nejživějších automatů zdarma, tak má i humorný nádech. A právě díky jeho celkové zábavnosti si získal opravdu vysokou oblibu, a to za rekordně krátkou dobu. Zlatá horečka je jedním z nejoblíbenějších témat ve světě výherních automatů zdarma, ale pouze pár výherních automatů si dokázalo získat takovou popularitu, jako právě tento.

Výherní Automat Explosive Reels Online Zdarma

 

A jeho oblíbenosti určitě napomohla velmi vysoká kvalita jeho designu. Na pozadí automatu je vyobrazen zlatý důl a všechny ostatní prvky, jako je grafika, animace a symboly, jsou s tímto tématem také propojeny. Dokonce i zvukové efekty evokují výbuchy a dolování zlata. Samotná hra je ale velmi jednoduchá. Pokud znáte výherní automaty společnosti GameArt, tak vám ovládací panel tohoto automatu bude velmi povědomý. Je naprosto stejný, jako u ostatních výherních automatů od této společnosti. K ovládání tohoto automatu ale nepotřebujete naprosto žádné předchozí zkušenosti. Ovládací panel je vytvořen naprosto dokonale a je opravdu uživatelsky přátelský. Hrát tento úžasný výherní automat zdarma můžete začít už po několika málo kliknutí. I v tomto výherním automatu se setkáte s tematickými i s klasickými symboly. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol starého muže, který vám při každém zatočení vyplatí až 2500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti