Menu

Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale

Výherní Automat Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale Zdarma OnlineJste-li velkým fanouškem hry Dungeons and Dragons tak máte právě teď šanci na získání bohaté odměny za postavení se na místo hrdinů z fantastického světa v Dungeons and Dragons Treasure of Icewind Dale, skvělého online výherního automatu od společnosti IGT. Můžete zde zastoupit jednoho ze 4 hrdinů, kterými jsou Drizzt Do’urden, Elminster Sage z Shadowvale, Isteval a Alaeros Margaste. Vaším úkolem bude hledat zbraně a objevovat skryté poklady z Icewind Dale. Na ty můžete nejčastěji narazit v bonusových hrách představujících wild symbol Dungeons and Dragons, funkci Dynamic stacks a bonusové vaky, které mimo jiné uvolňují volná zatočení a násobitele celé vaší sázky.

Výherní Automat Dungeons And Dragons Treasures Of Icewind Dale Zdarma Online

Jedná se o mobilní výherní automat, takže si tuto jedinečnou verzi hry Dungeons and Dragons můžete užít na vašem nejnovějším mobilním zařízení. Zrovna tak jako v Dungeons and Dragons, i zde si najde každý hráč svoji úroveň se sázkami začínajícími na 1 minci za výherní linii.
Jak jistě od místa nazvaného Icewind Dale očekáváte, ledový vítr zde fouká sníh napříč kopci, poli, lesy a také po tomto hracím poli o velikosti 5 x 3. Určitě jste ale nečekali, že by vám spadl poklad do klína bez alespoň nějaké malé nepřízně počasí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti