Menu

Double Diamond

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Double Diamond

Výherní Automat Double Diamond Online ZdarmaVýherní automat Double Diamond z dílny tvůrce IGT byl vytvořen pro kamenná kasina. Jedná se o jednoduchý, tříválcový výherní automat, který můžete nalézt v kategorii výherních automatů Double Diamond spinning reel u tohoto výrobce. Jednoduchost této hry a možnost nízkých sázek zajišťují výhernímu automatu vysokou popularitu mezi návštěvníky kasin. Hra obsahuje speciální funkci násobitele, který dosahuje až čtyřnásobku sázky a procento výplat se pohybuje mezi 85 a 95 %.

Výherní Automat Double Diamond Online Zdarma

Výherní automat Double Diamond patří mezi ty nejjednodušší výherní automaty, které společnost International Game Technologies vytvořila. Tento výherní automat představuje klasickou hru se třemi válci a jednou výherní linií. Maximální možná sázka činí pouhé tři mince a maximálně můžete vyhrát 2500 mincí. Herní symboly zahrnují klasické symboly jako nápis BAR, číslo 7, logo hry Double Diamond, dvojitý a trojitý nápis BAR, třešně a symbol s nápisem ANY BAR.
Logo hry v tomto výherním automatu ve stylu Vegas představuje ten nejcennější symbol a může vám vyplatit až 2500 mincí, pokud se na válcích objeví na výherní linii hned třikrát. Výhru ale získáte jak při zobrazení jednoho nebo dvou těchto symbolů na výherní linii. Při hraní si můžete nastavit různou hodnotu mince a získat třeba i druhou nejvyšší výhru čítající 1600 mincí. Navzdory tomu, že se jedná o jednoduchý tříválcový výherní automat, nabízí hráčům díky různým kombinacím symbolů na válcích hned 27 šancí na získání výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti