Menu

Double Bonus Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Double Bonus Slots

Výherní Automat Double Bonus Slots Online ZdarmaAutomat Double Bonus je vysoce kvalitní výherní automat zdarma s potenciálem vyplácet opravdu vysoké výhry. Tento výherní automat vydala vývojářská společnost Games OS už v roce 2015 a od té doby si získal enormní počet fanoušků. Dodnes patří mezi ty nejlepší výherní automaty s asijsky inspirovaným tématem. Tento výherní automat zdarma je rychlou a akcí naditou hrou a pro ještě více napětí byli na hrací plochu přidáni ohniví draci, kteří vydechují ohnivé plameny. Tento výherní automat zdarma má pět válců a vsadit si můžete na 20 výherních linií. Jedná se tak o naprosto standardní rozvržení. Díky své kvalitní grafické stránce, plynulým animacím, uživatelsky přátelskému ovládání, skvělému systému výplat s velmi vysokými výplatami a nevšedním bonusovým funkcím tak tento výherní automat zdarma na plné čáře vyhrává nad ostatními automaty.

Výherní Automat Double Bonus Slots Online Zdarma

 

Naprosto všechny prvky, včetně grafiky, animací a orientálně laděnému soundtracku jsou tak skvěle propojeny, že hráče v mysli přenesou na dálný východ. Štědrosti tohoto automatu online si nejlépe všimnete po zobrazení tabulky výplat. Zde jsou uvedeny všechny symboly včetně odpovídajících výplat. Nejvyšší nabízený jackpot přesahuje 10 000 mincí, ale narazit můžete i na jiné velmi šťavnaté výhry. Všechny symboly jsou tematicky laděné a představují některé orientální předměty, dívky oblečené v tradičním čínském oděvu, červený vějíř, logo automatu Double Bonus, bronzovou minci, masku a mozaikovou nádobu. Za každý symbol můžete vyhrát konkrétní peněžní odměnu, nicméně na vás čekají i bonusové funkce. Scatter symbol bronzové mince vám otevře dveře ke spinům zdarma a také odhalí hodnotu násobitele, který se při každém kole může pohybovat až do stovky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti