Menu

Day Of The Dead

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Day Of The Dead

Výherní Automat Day Of The Dead Zdarma OnlineSpolečnost International Game Technology vydala soubor výherních automatů s inovativním systémem sázek Multi-Way Xtra. Výherní automat Day of the Dead je jedním z nich. Tento výherní automat byl poprvé zpřístupněn online hráčům začátkem května v roce 2013, ještě před tím, než se tato hra objevila v kamenných kasinech po celém světě. Nejenže postavení válců do tvaru šestiúhelníku ve spojení se 720 možnostmi, jak si hráč může nacpat kapsy, je bezesporu konceptem revolučním. Navíc je v této hře předvedena úroveň dokonalosti grafické stránky, která vám opravdu vyrazí dech.

Výherní Automat Day Of The Dead Zdarma Online

Výherní automat Day of the Dead vytváří z válců umělecké dílo, ve kterém jsou spojeny mexické motivy s tradičními kasinovými kreslenými postavami. Dohromady tak vytváří vzrušující a živou vizuální stránku hry. Symboly v této hře obsahují dva různé druhy mexických oslav. Když se hráči podaří vytočit si některou z nich na válcích, oslavy před ním ožijí a poskytnou krátkou ukázku kosterního tance a pak se hráč přenese zpět k točícím válcům. Téma hry se točí kolem Haloweenu nebo jak se v Mexiku říká Dia de Muertos (Day of the dead).
Zvukové efekty v tomto výherním automatu jsou opravdu výjimečné. Během základní hry hraje neustále hudba ve stylu Mariachi, scéna je vyzdobena barevnými prvky a spolu s veselým kytarovým a trumpetovým doprovodem s občasným hlasitým výbuchem slibuje skvělý herní zážitek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti