Menu

Da Vinci Diamonds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Da Vinci Diamonds

Výherní Automat Da Vinci Diamonds Online ZdarmaJedním z nejúspěšnějších výherních automatů z dílny IGT je výherní automat Da Vinci Diamonds. Tato hra patří mezi ty nejoblíbenější a nejhranější hry napříč kamennými i online kasiny. Hra se stala dokonce tak populární, že bylo právě vydáno její první pokračování v podobě hry Da Vinci Diamonds Dual Play. Hra je založena na výtvarných dílech Leonarda Da Vinci ve spojení s diamanty a obsahuje funkci Tumbling Reels (funkc padajících kamenů), která vám výrazně pomůže zvýšit vaše výhry. Hra byla původně vytvořena pro kamenná kasina, ale za velmi krátkou dobu se stala tak úspěšnou, že to donutilo vývojáře z IGT vytvořit také její online verzi.

Výherní Automat Da Vinci Diamonds Online Zdarma

IGT, jež nyní představuje synonymum pro vývojáře inovativních témat a funkcí pro výherní automaty, s tímto odlišným tématem nabízejícím nespočet herních emocí překonal všechna očekávání. Hru si můžete zahrát v režimu Flash nebo přímo v prohlížeči. Výherní automat Da Vinci Diamonds má pět válců a dvacet výherních linií, a navíc umožňuje hráčům sázet ve třech různých měnách – eurech, librách a dolarech. Rozsah hodnoty mince se pohybuje od jednoho centu až po 5 dolarů a na jednu výherní linii si můžete vsadit až 5 mincí. Nejvyšší vyplácený jackpot se rovná kreditu ve výši 25 000.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti