Menu

Cubana Tropicana

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cubana Tropicana

Výherní Automat Cubana Tropicana Online ZdarmaCubana Tropicana je jednoduchý výherní automat zdarma, který je potěšením si zahrát. Hraní tohoto super skvělého výherního automatu zdarma je stejné jako návštěva panenských kubánských pláží a načerpání této jedinečné kubánské kultury. V podstatě se jedná o výherní automat zdarma s 5 válci a 25 skvělými výherními liniemi. Tento výherní automat pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS a díky jejich velmi talentovanému týmu vývojářů nemá tento úžasný výherní automat ani jednu chybičku. Mimo toho, že si můžete užívat nádherných slunečních dní, tak také můžete dosáhnout na cenné výhry v hodnotě až 2000 mincí.

Výherní Automat Cubana Tropicana Online Zdarma

 

Tento skvělý výherní automat zdarma tak má opravdu vše, po čem hráči touží. Grafická stránka je jednoduše dokonalá, animace jsou realistické, zvukové efekty 100% odpovídají danému tématu a celkový průběh hry je plynulý a bez žádných zádrhelů. Mimo to se všechny symboly pojí s bohatou kubánskou kulturou. Narazíte tak na žluté květy, tukany, klasická stará auta, nádherné Kubánky a to nejlepší z nejlepších, kubánský rum. Čekají na vás také scatter symboly, wild symboly, štědré spiny zdarma a další dodatečný bonus, který si při hraní tohoto výherního automatu zdarma nádherně užijete. Celkově tak jde o výherní automat, který se hodí pro naprosto všechny druhy hráčů. Hodnota sázek se pohybuje již od 0,2 mincí, což je tím nejlepším důkazem. Maximální sázka na linii činí 2 mince, které vás dovedou k tomu nejvyššímu jackpotu. Wild symbol má podobu dřevěné masky a staré auto je scatter symbolem. Scatter symbol je mimo jiné i vaším klíčem ke spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti