Menu

Cruise

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cruise

Výherní Automat Cruise Online ZdarmaVýherní automat Cruise rozhodně patří mezi výjimečně podařené výherní automaty zdarma. Momentálně se dokonce jedná o jeden z těch nejžhavějších výherních automatů zdarma, který je na trhu dostupný. Tento úžasný automat se nechal inspirovat prázdninovou atmosférou, sluncem a rozpálenou písečnou pláží. Jedná se tak o vaši volnou vstupenku na tuto nádhernou pláž, na kterou se dostanete bez žádných cestovních problémů.

Výherní Automat Cruise Online Zdarma

 

Design tohoto výherního automatu stoprocentně kopíruje dané téma. Grafická stránka i animace jsou plynulé a velmi živé. Barevnost celého automatu také odpovídá tropickému ráji, na který nenarazíte jen tak kdekoli. Tento výherní automat pochází z dílny vývojářské společnost SGS Universal a obsahuje celkem 5 válců. Na rozdíl od většiny výherních automatů této společnosti je jeho počet výherních linií stanoven na pouhých 10.

Možná si řeknete, že nižší počet výherních linií může snížit frekvenci získání výher, konkrétně u tohoto výherního automatu zdarma to ale vůbec neplatí. Nejlepší ale bude, když se se systémem výplat seznámíte blíže pomocí tabulky výplat. Stačí se podívat na ovládací panel a hned uvidíte, kde si tabulku výplat můžete otevřít. Podle ní je tím nejhodnotnějším symbolem ostrov, který je zároveň wild symbolem tohoto automatu. Za tento symbol můžete vyhrát až neuvěřitelných 45 000 mincí, a to v každém kole. Čekají na vás ale i jiné výhry, například 25 000 mincí a 12 500 mincí. Zmíněných 25 000 mincí vyhrajete při objevení scatter symbolů.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti