Menu

Coyote Moon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Coyote Moon

Výherní Automat Coyote Moon Zdarma OnlineVideo výherní automat Cayote Moon je vytvořený společností International Gaming Technology (IGT), která je jedním z lídrů mezi herními společnostmi. Společnost IGT je známá pro vyvíjení vysoce kvalitních her, které fanouškům výherních automatů nabízejí skvělou zábavu. Mimo šance na výhru hotovosti má výherní automat Cayote Moon také spoustu funkcí, které hru dělají opravdu interaktivní. Skvělé využití video grafiky a audia zajišťuje hráčům poutavý herní zážitek. Tento výherní automat je založen na dvou předchozích verzích s názvy Wolf Run a Wild Wolf.

Výherní Automat Coyote Moon Zdarma Online

Výherní automat Cayote Moon má pět válců se 40 výherními liniemi. Tématem hry je kojot, který je také vyobrazen na pozadí hry. Symboly, použité ve hře, představují věci spojené s životem kojotů, jako je jelen, kolibřík, kraví lebka a ještěrka. Dalšími symboly ve hře jsou eso, král, královna, kluk, 10 a 9. Symbol zobrazující logo hry Cayote Moon je wild symbolem a symbol starého vyjícího kojota zase zastupuje scatter symbol. Wild symbol ve hře nahrazuje všechny ostatní symboly, mimo scatter symbol a usnadňuje tak získání výherních kombinací. Scatter symbol zase pomáhá hráčům odemknout bonusovou hru, která je v tomto výherním automatu jedna jediná.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti