Menu

Choo Choo Slots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Choo Choo Slots

Výherní Automat Choo Choo Slots Online ZdarmaVýherní automat Choo Choo je jedním z těch nejkreativnějších výherních automatů zdarma online, které existují. Od samotného začátku hry je tento výherní automat naprosto okouzlující. Je velmi maličký, zabírá hrací plochu o velikosti pouze 5×3. Jeho grafická stránka a všechny ostatní herní prvky jsou s ostatními výherními automaty zdarma naprosto nesrovnatelné. Tématem tohoto výherního automatu zdarma je stará lokomotiva a k tomuto tématu se pojí naprosto vše. Výherní automat Choo Choo se tak může pyšnit neuvěřitelnou grafikou a prvotřídními animacemi. Průběh hry je definitivně jednou z nejlepších součástí automatu. Vývojářský tým společnosti Games OS zajistil, aby se na cestu vlakem Choo Choo mohli dát opravdu všichni. Maximální sázka tak činí 50 mincí, což je ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma docela nízká částka.

Výherní Automat Choo Choo Slots Online Zdarma

 

Minimální povolená sázka začíná už od 0,2 mince, ale hraní s touto částkou je v podstatě na nic a doporučujeme to jen v případě, že nemáte více peněz. Všechny šťavnaté výhry jsou totiž spojeny s mnohem vyššími sázkami. Podle tabulky výplat je tou nejvyšší výhrou 2000 mincí, které získáte při hře s maximální sázkou. Výherní kombinace zde můžete tvořit celkem na 25 výherních liniích, které jsou na válcích skvěle rozprostřeny. Pokud nechcete hrát s plným počtem, tak můžete nastavit počet aktivních výherních linií i nižší. Opět ale radíme hrát s tím nejvyšším možným počtem, protože snížení počtu výherních linií má za následek snížení frekvence výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti