Menu

Chicago SGS

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chicago SGS

Výherní Automat Chicago SGS Online ZdarmaChicago je výherní automat online, který ale nemá nic společného s městem Chicago. Tento výherní automat se nechal inspirovat obdobím v Americké historii datovaným do dvacátých let minulého století. A i když se tento výherní automat jmenuje po slavném americkém městě, jeho rozsah je mnohem širší. Zasahuje až do New Yorku nebo do Los Angeles. Během této doby byla tato města ovládána gangstery, kteří kontrolovali naprosto všechen obchod v těchto městech včetně obchodu s drogami nebo jiným zbožím.

Výherní Automat Chicago SGS Online Zdarma

 

Tým vývojářské společnosti SGS Universal vytvořila tento výherní automat, abychom si všichni život v této vzrušující době mohli zažít. Mimo toho vám ale tento výherní automat zdarma nabídne i část zisku, na který si tito gangsteři přišli. Grafická stránka, animace i zvuková stránka tohoto výherního automatu je na velmi dobré úrovni. Co je ale důležitější, všechny mediální prvky tohoto výherního automatu skvěle ladí s jeho tématem.

Výherní automat Chicago obsahuje celkem 5 válců a 20 vzrušujících výherních linií. Počet výherních linií je nastavitelný a můžete ho tedy změnit podle vlastních potřeb. Nastavit si můžete i hodnotu sázky na linii od 0,01 mince až do 5 mincí na jedno zatočení. Tyto dvě hodnoty nejvíce ovlivňují hodnotu vašich výher. Tím nejvyšším jackpotem tohoto výherního automatu je 50 000 mincí, na které můžete dosáhnout s tou nejvyšší sázkou v hodnotě 100 mincí. Rozsah celkových sázek se tak pohybuje od 0,01 do 100 mincí, což je na výherní automat zdarma velmi dobré a hodí se tak pro hráče naprosto všech úrovní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti