Menu

Cats Gone Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cats Gone Wild

Výherní Automat Cats Gone Wild Online ZdarmaVýherní automat Cats Gone Wild je automatovou hrou se standardním rozvržením, která je plná veselých a ujetých koček, které jsou oblečeny ve stylu sedmdesátých let minulého století. Pozadí automatu je velmi elegantní, ale jeho symboly jsou přinejmenším ojedinělé.

Výherní Automat Cats Gone Wild Online Zdarma

 

Tento výherní automat byl navržen tak, aby vám na první pohled připadal jako starý dobrý klasický výherní automat, který se ovládá pomocí pár ovládacích tlačítek umístěných pod válci. Pozadí válců má černou barvu s barevným vzorkem a zdejší kočky jsou tak mnohem kontrastnější.

Grafická stránka tohoto hracího automatu je jinak velmi jednoduchá, ale je vhodně doplněna skvělými animacemi.

Počet válců tohoto automatu je 5 a stejný počet je i výherních linií, které jsou zde ale nastaveny fixně. Výherní linie vám budou označovat místa na válcích, kde musíte tvořit vaše výherní kombinace tak, abyste za ně získali peněžní výhry. Výherní linie nemůžete změnit, ale nastavit je možné hodnotu celkové sázky v závislosti na tom, kolik chcete do tohoto automatu vložit.

Herní symboly

Výherní automat Cats gone Wild vám nabídne spoustu různých peněžních výher. Výše vašich získaných výher bude záviset hlavně na hodnotě vašich sázek, ale také na konkrétní výherní kombinaci. Tématem automatu je nikdy nekončící diskotéka, které se na válcích také můžete účastnit. Mezi ty nejlepší herní symboly patří symboly tančících koček, které vás upoutají svými obrovskými parukami a třpytivým oblečením. Vyhrát budete moci až 80 kreditů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti