Menu

Bubble Craze

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bubble Craze

Výherní Automat Bubble Craze Zdarma OnlineBubble Craze je video automat od společnosti IGT, který nabízí velmi odlišné rozestavění hracího pole, než na jaké jste zvyklí u typických výherních automatů. Aby v této hře hráč získal výhru, musí pro vytvoření výherních kombinací seřadit symboly vedle sebe stejně tak, jak v populárních hrách typu Bubble Witch nebo Candy Crush. Tento video automat je kompatibilní jak s mobilními telefony, tak i s produkty od Apple. Společnost IGT má dokonce svoji vlastní mobilní aplikaci, která hráčům hraní her jako je Bubble Craze velmi usnadní.

Výherní Automat Bubble Craze Zdarma Online

Bubble Craze je výherní automat ve stylu arkádových her s bublinkami různých barev, které musí být seřazeny do skupinek po třech k vytvoření výherní kombinace. Válce zde nejsou rozděleny na sloupce a řady, jako tomu je u normálních výherních automatů. Jsou umístěny vedle sebe v trošku odlišném pořadí. Symboly se zde objevují ve spodní části obrazovky a pohybují se směrem vzhůru, až se zastaví na svém místě. Je to tedy trošku odlišné než padající symboly svrchu nebo točící se válce. Herní symboly zahrnují bublinky různých barev, červenou, modrou, zelenou, oranžovou, žlutou, fialovou a hnědou. Vaše obrazovka tak bude úplně zářit barvami. Dalšími symboly, se kterými se tu můžete setkat, je měnící se bublinka a násobící bublinka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti