Menu

Bikers Gang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bikers Gang

Výherní Automat Bikers Gang Online ZdarmaOtevřená a prázdná silnice je vždy pozvánkou pro všechny lidi, kteří milují svobodu, volnost, chtějí ve vlasech cítit studený vítr a kochat se okolní ubíhající krajinou.

Výherní Automat Bikers Gang Online Zdarma

The Bikers Gang je výherním automatem, který hráčům právě pocit této svobody poskytne a k tomu přidá také pořádné dobrodružství. Mimo vysokých sázek si hráči v tomto výherním automatu také mohou užít spoustu překvapení.

Funkce automatu

Obsahem tohoto automatu nejsou příliš komplikované animace ani žádný příběh. Pozadím automatu je jednoduchá černá plocha s jakoby vzorkem pneumatik. Jednotlivé válce jsou orámovány železným rámem a pod nimi se nachází veškerá ovládací tlačítka.

V automatu nefunguje žádná doprovodná hudba, jediné zvuky, které uslyšíte, zazní při spuštění válců a jedná se o rock’n’roll spojený s pískáním pneumatik. Co se týče grafického designu, tak ten je zde jednoduchý, ale to na zábavnosti automatu rozhodně neubírá.

Tento automat se rozkládá na herním poli o velikosti 5×3, což je standardní rozvržení a znamená to, že budete mít k dispozici 5 válců se třemi řádky. Počet výherních linií je 9 a je fixní. Mezi nastavením tak nenajdete možnost pro jejich změnu, ale vždy můžete změnit vaši sázku na každou výherní linii.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu se týkají motorek a motorkářů. Narazíte tak například na symbol silnice 66, značku pro rychlostní limit, helmu s lebkou, žlutý motor, motorku, motel, pár rukavic a koženou bundu s motivem lebky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti