Menu

Baking Day

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Baking Day

Výherní Automat Baking Day Online ZdarmaVýherní automat Baking Day se celý odehrává v kuchyni, kde budete mít k dispozici spoustu ingrediencí, se kterými v tomto tříválcovém automatu můžete tvořit spoustu chutných výherních kombinací. Na herní obrazovce na vás bude čekat velmi lákavý třešňový koláč, který se chladí a do okolí roznáší sladkou vůni. Jedná se o naprosto realistický pohled na domácí blaho.

Výherní Automat Baking Day Online Zdarma

 

Tento výherní automat se nechal inspirovat volně dostupnou aplikací určenou pro předškolní děti, které se díky ní učí míchat jednotlivé ingredience a upéct tak své vlastní muffiny. Výherní automat Baking Day je ale určen výhradně pouze pro dospělé hráče.

Tento výherní automat online se vyznačuje minimalistickým rozvržením, které neobsahuje například žádný rámec pro jednotlivé válce. Ty se proto volně vznášejí v prostoru. Jednotlivé ingredience tak získaly spoustu volnosti a zároveň neblokují naprosto celý výhled na pozadí automatu. Při hraní se navíc můžete těšit na hned dva progresivní jackpoty.

Jednotlivé ovládací prvky se nachází na spodní straně hrací obrazovky. Kredity jsou zobrazeny na levé straně a jejich hodnota je zobrazena na straně pravé. Po kliknutí na symbol ozubeného kola, otevřete nastavení automatu. Zde můžete pomocí jednotlivých šipek nastavit hodnotu svých sázek.

Herní symboly

Jelikož má tento výherní automat pouze tři válce, musíte spojit jen tři identické symboly na aktivní výherní linii a získáte výhry. Jednotlivé symboly zobrazují například mouku, polevu, mísu na vejce, med a odměrku. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou dekorace na muffiny, věž z muffinů a recept.

 

No comments

Napsat komentář