Menu

Arabian Nights SGS

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arabian Nights SGS

Výherní Automat Arabian Nights SGS Online ZdarmaVšichni si jistě pamatujeme alespoň jeden příběh z Povídek tisíce a jedné noci. Tyto příběhy jsou všechny z dalekého východu a tomu se podobá i tento výherní automat. Jeho mediální prvky včetně grafické stránky, animací a doprovodné hudby jsou tematicky propojeny se starověkou východní kulturou. Tvůrcem tohoto úžasného výherního automatu je vývojářská společnost SGS Universal. Tato společnost se řadí mezi ty nejzkušenější tvůrce výherních automatů a také ty nejúspěšnější na trhu. Zřejmě také právě proto tento výherní automat získal ve velmi krátkém čase obrovskou popularitu.

Výherní Automat Arabian Nights SGS Online Zdarma

 

Tento jedinečný výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. 20 výherních linií je ale maximálním možným počtem aktivovaných výherních linií. Zahrát si můžete i s nižším počtem, například třeba i s jednou jedinou výherní linií. Nastavení počtu výherních linií ovlivňuje i velikost vaší celkové sázky, která následně ovlivňuje velikost vašich výher. Hodnota sázky na jednu výherní linii se v tomto výherním automatu může pohybovat od 0,01 do 5 mincí. Tou nejvyšší povolenou sázkou tohoto výherního automatu zdarma je 100 mincí a tou nejnižší možnou sázkou je 0,01 mince na každé zatočení.

Výherní automat Arabian Nights se řadí mezi výherní automaty, které v sobě spojují klasické a moderní prvky najednou. Celá hra se řídí pouze několika málo klasickým pravidly výherních automatů a také se na válcích tohoto výherního automatu zdarma můžete setkat s klasickými symboly, jako jsou písmena nebo čísla. Potěší vás i přítomnost scatter symbolů a wild symbolů, které vám pomohou dosáhnout na mnohem vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti