Menu

Apollo Rising

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Apollo Rising

Výherní Automat Apollo Rising Online ZdarmaJe na čase stát se hrdinou hry Apollo Rising, skvělého nového výherního automatu od společnosti IGT. Musíte nastoupit do rakety Apollo a zamířit do vesmíru, abyste zachránili výsadkovou skupinu kosmonautů, kteří jsou v nebezpečí. Pes zvaný Blue a opice se jménem Bananas, právě oni potřebují zachránit i se svými kopiloty, protože všichni létají ve vesmíru. Je to nebezpečná mise, ale alespoň při ní můžete sklidit odměny za vaši odvahu. A pro ty nejodvážnější kosmonauty je připravena jedinečná a štědrá bonusová hra.
Hra samotná se odehrává na fantasticky ujetém pětiválcovém výherním automatu, kde je stovka zvláštních a zároveň nádherných výherních linií s celou možností, jak si vsadit.

Výherní Automat Apollo Rising Online Zdarma

Tento výherní automat si můžete zahrát na všech nejnovějších a nejlepších mobilních zařízeních včetně iPadů, iPhonů a smartphonů, což byste ovšem jistě od výherního automatu se sci-fi tématikou očekávali. Hra však naneštěstí není dostupná v některých zemích, což zahrnuje například online kasina v Itálii a Francii.
Grafikové společnosti IGT se s těmito zábavnými postavičkami a pozadím tohoto vesmírného výherního automatu trefili do černého a vy se budete ihned cítit jako jeden z hrdinných kosmonautů vyslaných do vesmíru pro záchranu světa.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti