Menu

Amigos Fiesta

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Amigos Fiesta

Výherní Automat Amigos Fiesta Online ZdarmaVýherní automat Amigo Fiesta vás virtuálně přenese do Mexika, kde se budete moci setkat s přátelskými Mexičany, budete moci ochutnat výborné pokrmy a užít si slunných písečných pláží. Naprosto všechno v tomto automatu se týká Mexika, které vám chce ukázat své typické krásy.

Výherní Automat Amigos Fiesta Online Zdarma

 

Pozadí tohoto automatu je mírně chaotické, ale celkově tento výherní automat nabízí spoustu zajímavých prvků. Mimo samotných pestrobarevných symbolů jsou zde nádherně navržena i ovládací tlačítka, která tak skvěle zapadají do celkového vzhledu automatu. Narazit můžete také na kresleného Mexičana, který má na hlavně typický klobouk a chybět nesmí ani láhev tequilly. Mexičan bude bystře pozorovat všechny vaše pohyby při hraní. Doprovodná hudba je spíše klidná a tichá. Jedná se o přírodní zvuky plynoucí vody a ptáků. Celkově na vás tak tento výherní automat s kvalitní grafickou stránkou bude působit uvolněným dojmem, ale také vás pobaví.

Pod válci tohoto výherního automatu jsou umístěny veškeré potřebné ovládací prvky. Pro nastavení sázky můžete využít tlačítka plus a mínus. Automat vám nabídne 5 válců se třemi řádky, ale výherní linie se zde nenachází. Na válcích vám totiž přinesou výhry výherní kombinace tvořené kdekoli. Celkem můžete výherní kombinace poskládat 243 způsoby.

Herní symboly

Tabulka výplat tohoto výherního automatu obsahuje devět symbolů a každý z nich zobrazuje něco mexického. Prvním symbolem jsou například různé druhy tacos, které jsou naplněny pestrobarevnými náplněmi. Mezi další symboly patří láhev s tequillou a hadem, nádherná Mexičanka, rumba koule a kaktus s kloboukem.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti