Menu

Abundance Spell

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Abundance Spell

Výherní Automat Abundance Spell Online ZdarmaVýherní automat Abundance Spell je prostoupen tématem černé magie, proto si při jeho použití dávejte pozor. K dispozici budete mít nádherných 50 výherních linií.

Výherní Automat Abundance Spell Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma vypadá velmi dobře a rozhodně dokáže přilákat pozornost velké spousty hráčů. Celá herní atmosféra je ale tajuplná a mírně strašidelná. Vše, co k vítězství v tomto výherním automatu potřebujete, je kmenový náčelník, lebka a voodoo panenka.

Pro získání těch nejvyšších výher budete potřebovat trošku štěstí. Vaše sázky se mohou pohybovat v rozmezí od 0,50 do 500 mincí, což je výhodné jak pro drobné, tak i pro vysoké hráče.

Spiny zdarma jsou v tomto výherním automatu nabízeny symbolem kmenové ženy, která vypadá jako čarodějnice. Za tři tyto scatter symboly získáte spiny zdarma s násobitelem. Pokud se vám podaří získat 15 spinů zdarma, budou doprovázeny násobitelem 7x.

Wild symbolem je kmenový náčelník a jedná se o vaši vstupenkou k obrovským výhrám. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak mnohem více šancí na získání výher. V tomto online kasinovém automatu existuje také bonusová hra, ve které si můžete vybrat jeden z nabízených předmětů a získat za něj výhru.

Funkce automatu

Abundance Spell je jedinečnou automatovou hrou a mezi ostatními automaty na trhu žádnou podobnou nenajdete. Tento automat tak skvěle dodržuje tendenci jeho tvůrce být opravdu fenomenální. Chybět vám nebudou žádné speciální efekty a jeho zábavné bonusové funkce vás u hraní udrží opravdu dlouho.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti