Menu

7 up!

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

7 up!

Výherní Automat 7 up! Online Zdarma7 up je video výherní automat, který se rozkládá na 3 válcích s 5 výherními liniemi a vyplatí vám slušné výhry. Nejedná se ale o jednoduchý výherní automat, který je určen pro všechny hráče. Neobsahuje žádné podstatné bonusy a vyznačuje se velkým rozptylem. Jedná se tak o výherní automat určený speciálně pro hráče milující vysoké riziko.

Výherní Automat 7 up! Online Zdarma

 

Výherní automat 7 up se vyznačuje jednoduchým designem s živými symboly, které snadno přilákají vaši pozornost. Jedná se o velmi proměnlivý automat, který si ale můžete vyzkoušet i s nižšími sázkami. V nastavení tohoto automatu si můžete zvolit velikost vaší sázky. Mince mohou mít hodnotu od 0,01 do 1 a je možné si vsadit až 10 mincí na každou výherní linii. I když je počet aktivních výherních linií také nastavitelný, tak hrát s jiným počtem než s pěti výherními liniemi výrazně změní velikost vaší zábavy.

Bonusy a symboly

Tento výherní automat obsahuje běžné symboly, jako jsou bary, melouny, hrozny, třešně, jahody, citróny a pomeranče. Symboly jsou na válcích zobrazeny jako stacked symboly, proto je velmi snadné celou herní obrazovku zaplnit jedním jediným symbolem. Pokud se vám to podaří, budete moci aktivovat bonusovou hru s násobitelem výher a hodnotnými odměnami.

Cílem tohoto výherního automatu je získat co nejvíce výher a využít při tom i násobitele. V bonusové hře budete mít celkem 7 možností, pokud ale získáte toho nejvyššího násobitele, bude bonusová hra ukončena předčasně. Je tak lepší nepoužívat násobitele prvních šest kol a raději se soustředit na okamžité výhry. Hodnota bonusového symbolu se ve výherním automatu 7 up liší a může se pohybovat od 20 až do 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář