Menu

4 Winning Directions

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

4 Winning Directions

Výherní Automat 4 Winning Directions Online ZdarmaVýherní automat 4 Winning Directions je inspirovaný zlatými draky, které jsou na dálném východě znakem štěstí a bohatství. Mimo skvělých výher se tento výherní automat vyznačuje také svojí exotičností a přitažlivostí.

Výherní Automat 4 Winning Directions Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám ukáže cestu, kterou se máte vydat, abyste získali spoustu skvělých výher. Celý design automatu je při tom laděný orientálně, a jak již bývá zvykem, vizuálně se jedná o naprosto úchvatný zážitek. Na herní obrazovce zahlédnete pagody a převažující červenou barvu, která vám přinese štěstí. Navíc na vás dýchne z herní obrazovky romantická nálada protkaná troškou tajemnosti.

Výherní automat 4 Winning Directions obsahuje 5 válců, tři řádky a 50 výherních linií. Na trhu se jedná o jeden z těch největších výherních automatů a hráči zde mají nespočet možností na vytvoření výherních kombinací.

Speciální herní symboly

Asi všichni hráči chtějí získat nějaké výhry a točit při tom válci naprosto zdarma. To vám v tomto výherním automatu zajistí scatter symbol, který je speciálním symbolem aktivujícím spiny zdarma. Bonusovou hru pak můžete aktivovat speciálním bonusovým symbolem, který vypadá jako kompas. Posledním speciálním symbolem je wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací.

Bonusovým symbolem je kompas, který vypadá jako kolo rozdělené na čtyři části. Každá z těchto části je označena jednou světovou stranou. Jakmile toto kolo roztočíte, vylosujete si určitou světovou stranu s určitou hodnotou. Pokud má jedna světová strana vyplněny všechny tři hodnoty, bonusové kolo bude ukončeno a vám bude vyplacena vaše peněžní výhra.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti