Menu

100 Ladies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

100 Ladies

Výherní Automat 100 Ladies Online Zdarma100 Ladies je pětiválcový online video automat se 100 výherními liniemi (od toho je také odvozen název 100 Ladies) od společnosti IGT. Tématem hry je milostný příběh dvou berušek, a zatímco ony v této hře našli opravdovou lásku, tou opravdovou cenou pro hráče je zde možnost vyhrát závratné částky. Tato hra obsahuje wild symboly, stacked wild symboly a bonusovou volnou hru. Hra je dostupná jak pro uživatele mobilních telefonů, tak pro uživatele Mac a společnost IGT dokonce nabízí mobilní aplikaci pro snazší přístup k jejich hrám.

Výherní Automat 100 Ladies Online Zdarma

100 Ladies představuje milostný příběh mezi dvěma beruškami. Grafická stránka hry je animovaná a hra je zasazená na pozadí květinového pole s poletujícími bublinkami. Herní symboly obsahují pár berušek – berušku ženského pohlaví a berušku mužského pohlaví, slunečnici, list, bonusový symbol a klasické symboly krále, královny, kluka, 10 a 9. Wild symbolem je symbol beruščího násobitele, který skrývá velké výplaty.
100 Ladies je jednou z nejoblíbenějších online video automatů od IGT díky svému jedinečnému formátu se 100 výherními liniemi. Pokud jste vždy věřili na to, že berušky přinášejí štěstí, tak rozhodně stojí za to zkusit tuto hru a to vaše štěstí otestovat. Celkově se jedná o zábavnou hru, jen se nenechte vyděsit nabídkou pouhých 10 volných bonusových kol, protože výplaty během bonusové hry, kdy jsou všechny výhry zdvojnásobeny, mohou být opravdu výnosné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti