Menu

Valkyries of Odin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Valkyries of Odin

Valkyries of Odin Automat Online ZdarmaVýherní automat Valkyries of Odin je novou automatovou hrou, ve kterém mají hlavní roli Valkýry, pomocnice boha Odina. Valkýry jsou ženští duchové, kteří během bitev vybírají, kteří válečníci budou žít a kteří umřou. Mrtví válečníci se následně přemístí do síně bohyně Freyi, kde prožijí svůj posmrtný život. Někteří se ale dostanou do Valhally, kde budou sloužit bohu Odinovi. Valkýry jsou hlavními hrdinkami tohoto výherního automatu a mohou nahradit všechny ostatní herní symboly.

Valkyries of Odin Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky, což je pro výherní automaty standardní rozvržení. Zde ale klasičnost celého automatu končí. Jeho grafická stránka je vytvořena ve 3D kvalitě a obsahuje 360° pohled na všechny jeho moderní prvky. Fanoušci propracovaných automatů si zde přijdou na své. Samozřejmě se zde nezapomnělo ani na speciální funkce. Valkyries of Odin vám nabídne násobitele, spiny zdarma a stacked wild symboly s výplatami oběma směry.

Herní symboly

V tomto výherním automatu na vás čekají bohyně, bohové a draci vydechující oheň místo vzduchu.

Tento výherní automat obsahuje hned několik bonusových funkcí, které jsou pro hráče příležitostí na získání obrovských výher. Hrou vás budou doprovázet tři nádherné Valkýry, které jsou stacked wild symboly, což je asi ta nejlepší funkce tohoto automatu. Valkýry mohou nahradit ostatní symboly a zvýšit tak vaše šance na získání výher. Výhry se v tomto výherním automatu navíc tvoří zleva doprava nebo zprava doleva.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti