Menu

Thunder Bird

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Thunder Bird

Thunder Bird Automat Online ZdarmaThunder Bird je jedním z těch nejzábavnějších výherních automatů zdarma, na které jsem tento rok narazil. Je neuvěřitelně nádherný a má ohromný design. Což se ale dá říci téměř o všech výherních automatech zdarma pocházejících z dílny vývojářské společnosti GameArt. Co je na tomto výherním automatu zdarma jiného, je jeho téma, které se týká fantastického divokého zvířete. Tomuto tématu odpovídá i hlavní postava automatu, kterým je pták. Jedná se o modrého orla s impozantní osobností. Mimo orla zde můžete narazit i na několik jiných zvířat, jako jsou buvoli a vlci. Naprosto všechna zvířata jsou navržena opravdu dokonale. Pokud tedy patříte mezi milovníky přírodou inspirovaných výherních automatů zdarma, jako právě já, tak je tento výherní automat přesně tím, na co jste celé dlouhé roky čekali. V tomto automatu ale narazíte i na domorodce, které mu propůjčují ještě více atraktivity.

Thunder Bird Automat Online Zdarma

 

Určitě vás ale budou zajímat i speciální funkce, které tento výherní automat zdarma nabízí. Těmi nejoblíbenějšími funkcemi jsou hazardní funkce, spiny zdarma násobitelé výher, wild symboly a scatter symboly. Celková hra je ale velmi jednoduchá. Jedná se v podstatě o 5-válcový automat s 20 fixními výherními liniemi. Sázky se pohybují od 0,2 do 10 mincí na jedno zatočení, takže k hraní tohoto výherního automatu nepotřebujete žádný velký herní rozpočet. Při tom máte skvělé šance na získání toho nejvyššího jackpotu, který má hodnotu 1000 mincí. Možná se nejedná o žádnou závratnou částku, ale když to srovnáte s nejvyšší možnou sázkou 10 mincí, tak je to skvělá výhra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti