Menu

Terracota Wilds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Terracota Wilds

Terracota Wilds Automat Online ZdarmaVýherní automat Terracota Wilds vás překvapí spoustou výherních linií a wild symboly, které přinesou štěstí naprosto všem hráčům.

Terracota Wilds Automat Online Zdarma

 

Samotný automat má 100 aktivních výherních linií, které se nachází napříč všemi 5 válci. Dále narazíte na funkci znovuzrození vojáků, která změní wild symboly na symboly s vysokou hodnotou. Tento výherní automat nabízí peněžní výhry i mega výhry, které dosahují takové výše, že po jejich získání budete moci klidně začít svoji vlastní dynastii.

Bonusová funkce výběru z možností, wild násobitelé a spiny zdarma jsou tím správným koktejlem speciálních funkcí, které vás v tomto automatu dovedou k obrovským výhrám.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto automatu mají různé peněžní hodnoty, které začínají na dvojnásobku vaší sázky na výherní linii a nejvíce dosahují až 300násobku vaší sázky na výherní linii. Tuto výhru vám vyplatí například symboly koně. Pokud ale na válcích zobrazíte wild násobitele, tak se můžete těšit až na 1200násobek vaší sázky na výherní linii.

Vizuální stránka tohoto automatu zdarma je inspirativní a veškeré její prvky jsou inspirovány východní kulturou. Kdykoli se navíc na pátém válci zobrazí symbol červeného draka, jednotlivé starověké sochy ožijí.

Tento výherní automat již na první pohled zpracovává téma inspirované asijskou kulturou a ty nejhodnotnější symboly tak vyobrazují vojenský útvar prvního císaře dynastie Qin. Jedná se o kamenné vojáky, kavalérii a osamělé koně. Převládající barva tohoto automatu je šedá, hnědá a tmavě červená. Na pozadí automatu pak můžete obdivovat terakotové sochy a písmena asijské kaligrafie.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti