Menu

Tens or Better Mobilots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tens or Better Mobilots

Tens or Better Mobilots Automat Online ZdarmaVýherní automat Tens or Better je video pokerovou hrou, která je mezi hráči velmi oblíbená. Ve srovnání s automatem Jacks or Better je ve výherním automatu Tens or Better mnohem jednodušší získat výhry. Ty vám totiž budou vyplaceny už při získání páru desítek. Ve výherním automatu Jacks or Better naproti tomu musíte získat alespoň dva kluky. Na druhou stranu je ale pravdou, že díky snadnému získání výher, jsou zdejší výhry o něco nižší než u ostatních video pokerových automatů. Na video pokerový automat má tato hra nízký rozptyl výher.

Tens or Better Mobilots Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Tens or Better se hraje naprosto stejně jako výherní automat Jacks or Better. Začněte nastavením své sázky a poté vám bude rozdáno pět karet. Dalším krokem je zvolení těch karet, které si chcete ponechat v ruce nebo je chcete vyhodit. U každé karty, kterou si chcete ponechat, stiskněte tlačítko hold. Zbylé karty budou vyhozeny a nahrazeny jinými. Pokud chcete, tak můžete vyměnit i všech pět karet. Mějte ale vždy na paměti, že výhry můžete získat už za dva symboly desítek.

Výherní kombinace

Mezi výherní kombinace automatu Tens or Better patří například:

Královská fleš: jedná se o spojení karet zahrnujících 10, J, Q, K a eso. Všechny karty musí být stejné karetní barvy. Jedná se o tu nejvyšší výherní kombinaci, kterou můžete vytvořit.

Čtveřice stejných karet: jedná se o spojení čtyřech karet, které jsou všechny stejné barvy.

Mezi další patří fleš, full house, postupka, trojice a dva páry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti