Menu

Snake Slot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Snake Slot

Snake Slot Automat Zdarma OnlineSnake Slot je jedním z nejštědřejších výherních automatů zdarma, který jsem kdy vyzkoušel. A k tomu navíc je tato hra nesmírně zábavná díky její srandovní grafické stránce, vysoce kvalitních animací a neuvěřitelných vedlejších her. Had je tím nejhodnotnějším a nejpoužívanějším symbolem tohoto výherních automatu zdarma. A i když asi většina z nás má z hadů v reálném životě strach, v tomto výherním automatu je budete přímo milovat.

Snake Slot Automat Zdarma Online

 

Téměř všechny ty nejdůležitější symboly, včetně scatter symbolu a bonusového symbolu, mají podobu hada. Právě díky hadům se tak v tomto výherním automatu můžete stát boháči. Tento výherní automat zdarma má ale i jiné symboly. Většina z nich je inspirována ovocnými automaty a narazíte i na úžasnou zlatou minci, zlatou korunu a obrovský diamant. Ve hře jsou tři hlavní bonusové funkce. Za prvé na vás čekají spiny zdarma a mimo ně máte k dispozici ještě dvě jedinečné bonusové funkce zvané Šťastné linie a Oslava v džungli. Tento výherní automat zdarma má celkem 5 válců a 30 výherních linií. Počet aktivních výherních linií na jedno zatočení si můžete nastavit od 1 do 30. Tím nejhodnotnějším symbolem je hadí wild symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti